Neváhejte nás kontaktovat Tel.:
Provozujeme mezinárodní a vnitrostátní autobusovou dopravu
s dlouholetou tradicí.

Zajišťujeme osobní přepravu a dopravu osob, dětí, studentů, důchodců.
Jezdíme klimatizovaným autobusem Travego.

Mezinárodní autobusová doprava

Autobusová doprava po celé Evropě

Hledáte spolehlivého partnera pro mezinárodní autobusovou dopravu? Chystáte se ve větším počtu do zahraničí? Pro cestovní agentury i soukromé osoby zajišťujeme přepravu osob napříč celou Evropou. Pro skupiny a vážné zájemce zorganizujeme zájezdy podle vašeho přání, ať už se jedná o pouť, turistiku, poznání nebo odpočinek.

Jaké jsou naše služby?

  • Výhodné a pohodlné cestování luxusními autobusy po celé Evropě
  • Pronájem autobusu pro cestovní kanceláře, školy a zájmové skupiny
  • Levnější, pohodlnější a ekologičtější cestování autobusem než vašimi auty
  • Vyhovíme i speciálním požadavkům na zajištění dopravy či vyzdobení autobusu

Cestujte s autobusovou dopravou Šejnost

Odvezeme vás na pláž do Španělska, vánoční trhy v Berlíně nebo do Švýcarských Alp. Hranice pro nás nejsou překážkou. Trendem posledních let se stala Skandinávie a Pobaltí. Lidé nejčastěji navštěvují Dánsko, Norsko, Švédsko, Finsko, Litvu nebo například Estonsko. Do všech těchto destinací vás rádi dopravíme a zajistíme pohodovou cestu i šťastný návrat domů.

Bezpečně a s profesionálním přístupem

Všechny naše autobusy jsou pojištěny a vybaveny bezpečnostními pásy. O vaši bezpečnost a pohodlí se budou starat řidiči s třicetiletou praxí a profesionálním přístupem. Autobusy po každé jízdě kontrolujeme, aby byl zajištěn perfektní technický stav. Uvažujete o pronájmu autobusu na delší vzdálenost nebo si chcete objednat cestu pro více osob do zahraničí? Kontaktujte nás. Budeme se snažit vyhovět všem vašim požadavkům.

zasedaci-poradek-svetly (1).jpg